RESULTATS DEL II TORNEIG INTERNACIONAL DE L’AMISTAT

SEMIFINALS

1.-MARTIN MOLINA SALVADOR (EQUIPO NACIONAL)-V.P
JUAN CARLOS GIMENEZ SANCHEZ (CAR MURCIA)

2.-JOSE ALEJANDRE SANTIAGO (SELECCION CATALANA)
GABRIEL ESCOBAR MASCUÑANO (EQUIPO NACIONAL)-V.P

3.-JORDAN CAMACHO GUERRA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
EAMON McNALLY (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)

4.-JOSE QUILES BROTONS (EQUIPO NACIONAL)-V.P
DANI ENCALADA RIVERA (CAR MURCIA)

5.-BRANDON CHRISTIAN OERTEL (SELECCION ANDALUSA)-V.P
RICCARDO CIMMINO (SELECCION ITALIANA, ITALY)

6.-YOMER MEDRANO (SELECCION CATALANA)-V.P
FERLIN DENNIS CONDORI (CAR MURCIA)

7.-CHRISTIAN EUSSE VASQUEZ (SELECCION CATALANA)-V.P
DANIEL MARTINEZ ESPINOSA (SELECCION CATALANA)

8.-XAVIER FLOTATS PINILLOS (SELECCION CATALANA)
KURT WALKER (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

9.-DOMINGO MEDEL PRIETO (CAR MURCIA)
SEAMUS OG DEEDS (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

10.-EDUARDO MONTERO CUEVAS (SELECCION CATALANA)
LORENZO MONTILLA GUTIERREZ (SELECCION CATALANA)-V.P

11.-GEORGIL BONDARENKO (CAR MURCIA)
JOHANN EDUARDO OROZCO OJEDA (EQUIPO NACIONAL)-V.P

12.-STEPHEN AIGHEWI (SELECCION CATALANA)-V.P
POL GALOBART ASENSIO (SELECCION CATALANA)

13.-NATHAN WATSON (SELECCION IRLANDESA,IRELAND)
SIMONE GIORGETTI (SELECCION ITALIANA, ITALY)-V.KOT 2

14.-JON JADER OBREGAN (EQUIPO NACIONAL)-V.P
FELIPE ANDRES PIZARRO NARA (SELECCION CATALANA)

15.-VICTOR VEGA BLANCO (SELECCION CATALANA)-V.P
LAUREANO EXPOSITO VERA (SELECCION CATALANA)

16.-AARON GONZALEZ DIZ (SELECCION GALLEGA)
ALEJANDRO MOYA MENDOZA (SELECCION CATALANA)-V.P

17.-HAMZA EL MELYANI (SELECCION CATALANA)-V.P
JOSE LUIS SERRANO CASTAÑO (CAR MURCIA)

18.-JAVIER FRIAS MOYA (SELECCION CATALANA)-V.P
BLAS CABRERO PALACI (SELECCION CATALANA)

19.-VICTOR FERNANDEZ SERRA (SELECCION CATALANA)-V.P
ISAAC BENITEZ MENDEZ (SELECCION CATALANA)

20.-MAREK SZYMON GRABOWSKA GRABOWSKA (SELECCION CATALANA)-V.P
VICTOR MANUEL DOMINGUEZ RUIZ (SELECCION CATALANA)

 

FINALS

1.-EVA MARIA DIEZ GIMENEZ (SELECCION CATALANA) -V.P
ROCIO SUAREZ GION (SELECCION GALLEGA)

2.-ELISA MARIANI (CB GROSSETO, ITALY)
ANDREA DELASHERAS LLANO (SELECCION CATALANA)-V.P

3.-LOREA MURGOITO DOMINGUEZ (SELECCION GALLEGA) -V.P
CARLY McNAUL (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)

4.-CRISTIANA GROSU (CB GROSSETO, ITALY)-V.P
MAYTE CUESTA FORTEA (SELECCION CATALANA)

5.-SAMUEL CARMONA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
FERLIN DENNIS CONDORI FORONDA(CAR MURCIA)

6.-JORDAN CAMACHO GUERRA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
MOKKIS AOUACH (SELECCION CATALANA)

7.-JOSE QUILES BROTONS (EQUIPO NACIONAL)-V.P
HALIT ERYILMAZ (SELECCION ITALIANA, ITALY)

8.-BRANDON CHRISTIAN OERTEL NORELUD (SELECCION ANDALUSA)
YOMER MEDRANO (SELECCION CATALANA)-V.P

9.-CHRISTIAN EUSSE VASQUEZ (SELECCION CATALANA)
KURT WALKER (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

10.-SEAMUS OG DEEDS (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P
LORENZO MONTILLA GUTIERREZ (SELECCION CATALANA)

11.-JOHANN EDUARDO OROZCO OJEDA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
STEPHEN AIGHEWI (SELECCION CATALANA)

12.-SIMONE GIORGETTI (CB GROSSETO, ITALY)-V.P
JON JADER OBREGAN (EQUIPO NACIONAL)

13.-VICTOR VEGA BLANCO (SELECCION CATALANA)
ALEJANDRO MOYA MENDOZA (SELECCION CATALANA)-V.KO 3

14.-IVAN FRANCO ROMERO (SELECCION CATALANA)-V.P
JAVIER FRIAS MOYA (SELECCION CATALANA)

15.-MAREK SZYMON GRABOWSKA GRABOWSKA (SELECCION CATALANA) -V.P
JUAN ORTIZ NAVARRO (SELECCION CATALANA)

LOS DEPORTISTAS MARTIN MOLINA SALVADOR Y VICTOR FERNANDEZ SERRA TAMBIEN RECIBIERON LA MEDALLA DE CAMPEONES DESPUES DE GANAR SU COMBATE DE SEMIFINAL Y NO PODER DISPUTAR LA FINAL POR LESION DE SUS ADVERSARIOS

 

img_20160924_173524

 

CONVOCATÒRIA ASSEMBLEA GENERAL EXTRAORDINÀRIA

Lloc: Instal·lacions Club Boxa Rubí, data i hora:18/06/2016, 13’30hores en primera convocatòria i 14’00 hores en segona

Ordre del dia

1.- Aprovació, si s’escau, de la modificació dels Estatuts de la Federació Catalana de Boxa Amateur.

2.- Torn obert de paraules.

3.- Elecció entre els assistents de tres persones per aprovar, per delegació, l’acta juntament amb el president i secretari.

 

Barcelona, a 13 de maig de 2016

La Junta Directiva

CONVOCATÒRIA ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA

De conformitat amb el que disposen els nostres Estatuts, i per acord de la Junta Directiva, es convoca a tots els membres de ple dret d’aquesta federació el dia 18 de juny a les instal·lacions del Club Boxa Rubí (Carrer de la Sardana, 22, poligon Cova Solera de Rubí).

A les 11,00 hores en primera convocatòria i a les 11,30 en segona.

Ordre del dia:

  1. Lectura i aprovació de l’acta de la Assemblea anterior.
  2. Informe del president.
  3. Presentació del balanç, del compte de resultats, de la memoria i de la liquidació del pressupost, corresponent a l’any 2015 i gestió de la Junta Directiva.
  4. Programa i pressupost per l’any 2016. Presentació I aprovació si s’escau.
  5. Propostes dels membres de l’Assemblea.
  6. Elecció entre els assistents de tres interventors perquè realitzin, per delegació, la verificació comptable de l’exercici 2015 de la FCBA, i tres persones per aprovar, per delegació, l’acta juntament amb el president i secretari.
  7. Torn obert de paraules.

Barcelona, a 13 de maig de 2016

La Junta Directiva

Nova seu i nou horari

Ens traslladem als baixos 1a. situat al carrer Vilamari nº28 de Barcelona amb el codi postal 08015.

El nou horari d’atenció al públic serà de dilluns a dijous des de les 10hores fins les 13hores.

Fundada l'any 1923