Finals Campionats de Catalunya 2016

fcba-3
fcba-4

 Dissabte 17 de desembre

1.-XAVIER ORELLANA GONZÁLEZ (RUBÍ) -V.P
MIMOUN BADOUR BARMOUR (HOOK SCHOOL)

2.-IGNACIO GARCÍA (TEAM VIDAL) -V.P
GERARD DIGON SÁNCHEZ (RIPOLLET)

3.-ZAURI METRAVELI (NO LIMITS) -V.P
MATEO PONIKAROVSKI (SENTMENAT)

4.-ARNAU SALVAT LÓPEZ (REUS) -V.WO1
FRANCISCO CLEVERA (PIERA)

5.-MARC MORALES LÓPEZ (URPÍ) -V.P
YASSIN ER RAHMOUNI SADIK (BLANES CB)

6.-MAIKEL PÉREZ (TEAM VIDAL)
JONATAN CLAROS MONTAÑO (PURO IMPACTO) -V.P

7.-RAÚL OCAÑA MONDRAGON (SENTMENAT)
ZINE EDDINE CHAOUI (TERRASSA) -V.P

8.-ROGER LLORENS SANJUAN (BLANES) -V.P
CRISTIAN CRESCENSIO GARCÍA (RIPOLLET)

9.-HAIG BADROSSIAN (TEAM PATRIC) -V.KOT 1
MANUEL CANO PAMPÍN (PRAT CB)

10.-ADRIÁN RAYA GÓMEZ (PURO IMPACTO) -V.P
JORGE FERNÁNDEZ (CAMPIÓ)

11.-GONZALO JORQUERA (GALLEGO PRADA) -V.KOT 3
OLIVER RAFAL ZIEMIAN (HOOK SCHOOL)

12.-MOHAMED AFRIT (TERRASSA) -V.KOT 1
GENÍS SALAS (PURO IMPACTO)

13.-AITOR GONZÁLEZ (BOXING & HEALTH) -V.KOT 3
MAKANE MBATHIE (NO LIMITS)

14.-JORDI CASTELLA (GALLEGO PRADA)
RUBÉN PARDO MUÑOZ (KICK BARCELONA) -V.P

15.-CARLOS REYERO GARCÍA (HOOK SCHOOL) – V.P
PEDRO LÓPEZ ORTIZ (CALONGE)

16.-ZACARIAE MEGHAOUIA (RIPOLLET) -V.P
ADRIÁN SÁNCHEZ (TEAM PATRIC)

17.-BILAL (HOOK SCHOOL)
LUIS CASADO PALLARÈS (SABADELL) -V.P

18.-ALBERT VILLA (GALLEGO PRADA) -V.P
MOHAMED MBARKI (ACTITUD BOXING CREW)

19.-JAVIER VARGAS ROMÁN (HOOK SCHOOL)
LEOPOLDO BONAVILLA SAURA (KO VERDÚN) -V.P

20.-RAÚL GÓMEZ DE CÁDIZ MARTOS (HOOK SCHOOL) -V.P
SANTIAGO TOAPANTA MENA (ESPORT ROGENT)

21.-ALY BA (TEAM PAYO)
MOHAMED BARTOULOU (NO LIMITS) -V.P

22.-VALENTIN IVASCU (EMPORDÀ)
VÍCTOR FERNÁNDEZ SERRA (RUBÍ) -V.P

23.-XAVIER FLOTATS PINILLOS (PURO IMPACTO) -V.P
TAREK BALAHLAM (BOXING & HEALTH)

24.-DANIEL PÉREZ JARRETA (NO LIMITS) -V.P
AAZDIN AAJOUR (RIPOLLET)

25.-HAMZA EL BAKKALI (ENTRENA EN BARCELONA)
CRISTIAN EUSSE VÁZQUEZ (GALLEGO PRADA) -V.P

26.-ZOUHAIR OULAD LAMAALAM (CASTELLBISBAL)
MANUEL PÉREZ GUIJARRO (GALLEGO PRADA) -V.P

27.-SALIM TAMOUD DAHAN (CASTELLBISBAL)
IMAD EL BAKKALY EL BAKKALI (GALLEGO PRADA) -V.P

28.-JOEL MILANÈS (CAMPIÓ) -V.P
XAVI PRATS QUINTANA (GALLEGO PRADA)

29.-POL GALOBART (CAMPIÓ)
JORDI PERAIRE CID (ESPARTA) -V.P

30.-CARLOS GONZÁLEZ BOSCH (BOXING & HEALTH)
CRISTIAN CLAUSELL GALLARDO (HOP HOP) -V.P

31.-IVAN FRANCO ROMERO (KO VERDÚN)
FRANCISCO JAVIER LÓPEZ MORALES (ESPARTA) -V.P

32.-ELIAS GUTIÉRREZ BURGOS (GALLEGO PRADA) -V.P
JOSEP SOLDEVILA

33.-ANTONIO ZAPATA GÓMEZ (RUBÍ)
ERIC CARBONELL FIOL (GALLEGO PRADA) -V.P

34.-GIORGI GOGOLAURI (HOOK SCHOOL) -V.P
ANTONIO CORTÉS CORTIJO (COLISEU)

35.-DANIEL MENÉNDEZ (GALLEGO PRADA) -V.KOT 1
DIDAC OCAÑA VILLEGAS (RIPOLLET)

36.-ABDUL ALOUAN (SANT ADRIÀ) -V.P
ADRIÁN CABRERA SALDAÑA (ESPORT ROGENT)

37.-RUBÉN JIMÉNEZ (SANT ADRIÀ)-V.KOT 1
CRISTIAN ALEMANY GONZÁLEZ (ESPORT ROGENT)

38.-OMAR ALKASAM ROMO (SANT ADRIÀ) -VP
JONATHAN PÉREZ (HOOK SCHOOL)

Diumenge 18 de desembre

1.-DIEGO ALARCÓN LÓPEZ (HOP HOP)
RUBÉN MAGAÑA DOBLADO (NO LIMITS) -V.P

2.-ENDRE CHRIS DEL PINO (RUBÍ)
RAÚL GALLARDO SÁNCHEZ (RIPOLLET) -V.P

3.-GERARD PEIROT PINA (TEAM VIDAL)
GUILLEM TRILLA ESPINÓS (KRONNOS) -V.P

4.-JAVIER PERUJO RUIZ (HOP HOP) -V.P
RAIMON PEDRAZA (TEAM VIDAL)

5.-ALEX PRIVAT CONTRERAS (RING FIGUERES) -V.P
JACINT OLIVER RAMOS (TEAM VIDAL)

6.-FERRAN MÉNDEZ VEGA ( NO LIMITS)
MARC CALVERA TORRES (BOXING & HEALTH) -V.P

7.-JUAN LUIS MORENO MORENO (RING FIGUERES ) -V.P
AARON PEDRERA MORA (ESPORT ROGENT)

8.-VICTOR HURTADO MARISCAL (SANT ADRIÀ) -V.P
VICTOR BALKA (TEAM PATRIC)

9.-HÉCTOR BIETO ESTRELLA (TEAM PATRIC)-V.P
DIEGO PEREIRA BOLA (HOP HOP)

10.-JORGE ESTRELLA TUBERT (SANT ADRIÀ) -V.P
GABRIEL TANUS CASANELLAS (EMPORDÀ)

11.-AITOR SÁNCHEZ RODRÍGUEZ (SENTMENAT)
CHAMS EDDINE HAMDOUN (NO LIMITS) -V.P

12.-HALAS RAMOS CRUZ (EMPORDÀ)
CARLOS MATEOS LÓPEZ (BOXING & HEALTH) -V.P

13.-IVAN BADIA (TEAM URPÍ) -V.P
ADRIÁN PÉREZ FERRANDO (SANT ADRIÀ)

14.-IVAN VALERO (KO VERDÚN)
ALI (CAMPIÓ) -V.KOT

15.-ALEX RACAJ MOLINA (CAMPIÓ)
EDGAR DANIEL PÉREZ JARRETA (NO LIMITS) -V.P

16.-GINÉS LOZANO SÁNCHEZ (HOP HOP)
ELIAS TELEMSANI CHENTOUF (EMPORDÀ) -V.P

17.-ALVARO PABLO PEREIRA (HOP HOP) -V.KO T
MARCOS REAL GARCÍA (BADIA DEL VALLÈS)

18.-ALONSO GUTIERREZ (GALLEGO PRADA) -V.P
HERNAN REYNA (TEAM VIDAL)

19.-WILMER OLIVO PADILLA (HOP HOP) -V.P
GONZALO ZACARÍAS GÓMEZ (KO VERDÚN)

20.-ANDREA RIOS CHECA (TEAM ALBINO) -V.P
JUDITH MORALES TORNAY (BOXING & HEALTH)

21.-IVETTE GARCÍA MORALES (TEAM GARCÍA)
ANA BELEN MEDINA BROCAL (SENTMENAT) -V.P

22.-MONICA AGUILERA BARRERO (ACTITUD BOXING CREW)
BUCHRA EL QUAISSI LOKIMA (RUBÍ) -V.P

23.-FRANCESCA BONETI (GALLEGO PRADA)
KARLA MEDINA OSUNA (KICK BARCELONA) -V.P

24.-MAR JOSEPH (GALLEGO PRADA)
SARA GÓMEZ GONZÁLEZ (CAMPIÓ) -V.P

25.-MAITE CUESTA FORTEA (CAMPIÓ)
IRIS ELYASSINI LAISECA (BOXING & HEALTH) -V.P

26.-PATRICIA TOMÁS PILAR (GUANTE DE ORO)
MIREIA GARCÍA LÓPEZ (PURO IMPACTO) -V.P

27.-ANNA SILLAMPA (ESPORT ROGENT)
BENEDETTA MARCHEGIANI (HOOK SCHOOL) -V.P

28.-JOEL MILANES ALONSO (CAMPIÓ)
CRISTIAN EUSSE VÁSQUEZ (GALLEGO PRADA) -V.P

29.-JORDI PERAIRE CID (ESPARTA) -V.P
IMAD EL BAKKALY EL BAKKALI (GALLEGO PRADA)

30.-ERIC CARBONELL FIOL (GALLEGO PRADA) -V.P
VÍCTOR FERNÁNDEZ SERRA (RUBÍ)

31.-GIORGI GOGOTCHURI (HOOK SCHOOL) -V. KOT
DANIEL MENÉNDEZ GÓMEZ (GALLEGO PRADA)

32.-JOHN RIVASPLATA (BOXING & HEALTH)
JAVIER FRIAS MOYA (RUBÍ) -V.P

Nota:  El present programa es provisional i està subjecte a canvis.

CAMPIONATS DE CATALUNYA DE BOXA AMATEUR 2016 Programa de combats del dia 18 de desembre

a

RESULTATS DEL II TORNEIG INTERNACIONAL DE L’AMISTAT

SEMIFINALS

1.-MARTIN MOLINA SALVADOR (EQUIPO NACIONAL)-V.P
JUAN CARLOS GIMENEZ SANCHEZ (CAR MURCIA)

2.-JOSE ALEJANDRE SANTIAGO (SELECCION CATALANA)
GABRIEL ESCOBAR MASCUÑANO (EQUIPO NACIONAL)-V.P

3.-JORDAN CAMACHO GUERRA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
EAMON McNALLY (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)

4.-JOSE QUILES BROTONS (EQUIPO NACIONAL)-V.P
DANI ENCALADA RIVERA (CAR MURCIA)

5.-BRANDON CHRISTIAN OERTEL (SELECCION ANDALUSA)-V.P
RICCARDO CIMMINO (SELECCION ITALIANA, ITALY)

6.-YOMER MEDRANO (SELECCION CATALANA)-V.P
FERLIN DENNIS CONDORI (CAR MURCIA)

7.-CHRISTIAN EUSSE VASQUEZ (SELECCION CATALANA)-V.P
DANIEL MARTINEZ ESPINOSA (SELECCION CATALANA)

8.-XAVIER FLOTATS PINILLOS (SELECCION CATALANA)
KURT WALKER (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

9.-DOMINGO MEDEL PRIETO (CAR MURCIA)
SEAMUS OG DEEDS (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

10.-EDUARDO MONTERO CUEVAS (SELECCION CATALANA)
LORENZO MONTILLA GUTIERREZ (SELECCION CATALANA)-V.P

11.-GEORGIL BONDARENKO (CAR MURCIA)
JOHANN EDUARDO OROZCO OJEDA (EQUIPO NACIONAL)-V.P

12.-STEPHEN AIGHEWI (SELECCION CATALANA)-V.P
POL GALOBART ASENSIO (SELECCION CATALANA)

13.-NATHAN WATSON (SELECCION IRLANDESA,IRELAND)
SIMONE GIORGETTI (SELECCION ITALIANA, ITALY)-V.KOT 2

14.-JON JADER OBREGAN (EQUIPO NACIONAL)-V.P
FELIPE ANDRES PIZARRO NARA (SELECCION CATALANA)

15.-VICTOR VEGA BLANCO (SELECCION CATALANA)-V.P
LAUREANO EXPOSITO VERA (SELECCION CATALANA)

16.-AARON GONZALEZ DIZ (SELECCION GALLEGA)
ALEJANDRO MOYA MENDOZA (SELECCION CATALANA)-V.P

17.-HAMZA EL MELYANI (SELECCION CATALANA)-V.P
JOSE LUIS SERRANO CASTAÑO (CAR MURCIA)

18.-JAVIER FRIAS MOYA (SELECCION CATALANA)-V.P
BLAS CABRERO PALACI (SELECCION CATALANA)

19.-VICTOR FERNANDEZ SERRA (SELECCION CATALANA)-V.P
ISAAC BENITEZ MENDEZ (SELECCION CATALANA)

20.-MAREK SZYMON GRABOWSKA GRABOWSKA (SELECCION CATALANA)-V.P
VICTOR MANUEL DOMINGUEZ RUIZ (SELECCION CATALANA)

 

FINALS

1.-EVA MARIA DIEZ GIMENEZ (SELECCION CATALANA) -V.P
ROCIO SUAREZ GION (SELECCION GALLEGA)

2.-ELISA MARIANI (CB GROSSETO, ITALY)
ANDREA DELASHERAS LLANO (SELECCION CATALANA)-V.P

3.-LOREA MURGOITO DOMINGUEZ (SELECCION GALLEGA) -V.P
CARLY McNAUL (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)

4.-CRISTIANA GROSU (CB GROSSETO, ITALY)-V.P
MAYTE CUESTA FORTEA (SELECCION CATALANA)

5.-SAMUEL CARMONA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
FERLIN DENNIS CONDORI FORONDA(CAR MURCIA)

6.-JORDAN CAMACHO GUERRA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
MOKKIS AOUACH (SELECCION CATALANA)

7.-JOSE QUILES BROTONS (EQUIPO NACIONAL)-V.P
HALIT ERYILMAZ (SELECCION ITALIANA, ITALY)

8.-BRANDON CHRISTIAN OERTEL NORELUD (SELECCION ANDALUSA)
YOMER MEDRANO (SELECCION CATALANA)-V.P

9.-CHRISTIAN EUSSE VASQUEZ (SELECCION CATALANA)
KURT WALKER (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P

10.-SEAMUS OG DEEDS (SELECCION IRLANDESA, IRELAND)-V.P
LORENZO MONTILLA GUTIERREZ (SELECCION CATALANA)

11.-JOHANN EDUARDO OROZCO OJEDA (EQUIPO NACIONAL)-V.P
STEPHEN AIGHEWI (SELECCION CATALANA)

12.-SIMONE GIORGETTI (CB GROSSETO, ITALY)-V.P
JON JADER OBREGAN (EQUIPO NACIONAL)

13.-VICTOR VEGA BLANCO (SELECCION CATALANA)
ALEJANDRO MOYA MENDOZA (SELECCION CATALANA)-V.KO 3

14.-IVAN FRANCO ROMERO (SELECCION CATALANA)-V.P
JAVIER FRIAS MOYA (SELECCION CATALANA)

15.-MAREK SZYMON GRABOWSKA GRABOWSKA (SELECCION CATALANA) -V.P
JUAN ORTIZ NAVARRO (SELECCION CATALANA)

LOS DEPORTISTAS MARTIN MOLINA SALVADOR Y VICTOR FERNANDEZ SERRA TAMBIEN RECIBIERON LA MEDALLA DE CAMPEONES DESPUES DE GANAR SU COMBATE DE SEMIFINAL Y NO PODER DISPUTAR LA FINAL POR LESION DE SUS ADVERSARIOS

 

img_20160924_173524

 

Fundada l'any 1923